Carrier Transicold sú zariadenia svetovej značky pričom nezanedbateľná je aj ich kvalita, ktorá je už rokmi overená po celom svete. Sú to zariadenia používané pri preprave vyššie uvedených komodít, kde sa vyžaduje absolútna spoľahlivosť či už v chladení alebo v mrazení. Ako každé technické zariadenie potrebuje pravidelnú údržbu aj chladiace zariadenie.

Cieľom spoločnosti je ponúknuť  klientom kvalitný servis v jej servisnom stredisku v Nitre.

Ďalší významný výrobca, s ktorým sme uzavreli v roku 2012 zmluvu o servisnom zastúpení, je renomovaný výrobca hydraulických čiel pre nákladné automobily, belgická spoločnosť DHollandia. Poskytujeme montáž, servis a revízie týchto zdvíhacích zariadení.

A v neposlednom rade, je tu značka Eberspächer, ktorá sa stala synonymom nezávislého kúrenia na Slovenskom trhu. Obdobne ako ostatné značky, poskytujeme montáž, uvedenie do prevádzky a servis týchto zariadení.

V servisných strediskách na vás čaká tím vyškolených a certifikovaných technikov, ktorí pravideľne absolvujú odborné školenia,  aby svoju prácu mohli vykonávať v čo najvyššej kvalite.

Servisné  strediská  disponujú špičkovým technickým vybavením na vykonávanie opráv. Opravy sa vykonávajú v súlade so zákonmi, bezpečnostnými predpismi a s úctou k životnému prostrediu.

Hlavným cieľom je, aby nami poskytnutá služba zákazníkom bola rýchla a kvalitná. K tomu slúžia aj originálne náhradné diely a ich dostatočná zásoba.

Nezabúdajme, že pravidelné údržby a dodržiavanie predpísaných servisných prehliadok chladiacich zariadení prispieva k ich bezporuchovej prevádzke a k spoľahlivosti!

Sme členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku.

Práve tu je 2 návštevníci a žiadni členovia on-line